Toppliste 2017

# Deltaker Antall turmål Antall registreringer
1 Uran, Are 194 664
2 Båtbukt, Ingvar Tormod 194 518
3 Haugen, Marianne 194 341
4 Skaret, Kjell 194 299
5 håheim, vidar 194 194
6 Staurset, Steinar 185 241
7 Toven, Rolf 181 368
8 Stene, Jan Helge 180 194
9 Aae, Bente Kristin 165 194
10 Skorgen, Arne 164 165
11 Gjendem, Lena 161 250
12 Fossland, Inger P. 151 202
13 Hustad, Even 146 194
14 Solem, Gunnar 146 179
15 Elnes, Torill Anita 146 171
16 Solem, Målfrid 140 170
17 Sletnes, Mari Torvik 138 142
18 Sletnes, Oliver 138 139
18 Sletnes, Birk 138 139
20 Graven, Åsmund Olav 135 186
21 Gjestad, Jan Ragnar 133 195
22 Stene, Berit 133 135
23 Lilleås, Anette 132 153
24 Ulvestad, Borghild 132 148
25 Hammerø, Odd Anker 131 160
26 Hetland, Karl Gustav 125 125
27 Martinsen, Roy 122 145
28 Nilsskog, Ingrid 122 144
29 Orseth, Anne Marit 120 167
30 Misund, Ingunn 120 129
31 Hvitsand, Hilde Sofie 119 119
31 Solvang, Jostein 119 119
33 Eikrem, Svein 118 205
34 hjertvik, patrik 118 160
35 steinsrud, borgny 116 123
36 skaret, janne karin 114 172
37 Skaret, Magne 114 117
38 steinsrud, lyder 113 122
39 Blikås, Edel Jorun 111 149
40 Rokstad, Ivar 110 132
41 Sæter, Arthur 110 125
42 Hustad, Åshild 109 148
43 Larsen, Halvar 109 110
44 Kirkeslett, Alv Magne 108 115
45 Loe, Rasa 107 121
46 Karpowicz, Joanna Asia 107 115
47 Kornstad, Tonny 107 113
48 Dyrnes, Berit Karlsen 106 121
49 Brynhildsvold, Joakim 106 109
50 Hansen, Sissel Merete 105 297
Side 1 av 357

Toppliste bedrifter Nordmøre og Romsdal

# Navn Registreringer Aktive ansatte Turmål / ansatt
1 Nordmøre Kemnerkontor 422 4 94,3
2 ISO-Piloten AS 296 4 65
3 XL-BYGG DALE MALO VESTNES 70 1 57
4 Talgø Invest AS - Byggmakker Bytås 121 2 42,5
5 Atlanten videregående skole 2593 43 39,7
6 Helse Møre og Romsdal - Medisin B Molde 376 7 38,7
7 Helse Møre og Romsdal, Team Hjelset 1041 23 36,9
8 XL-BYGG DALE MALO - BLINK HUS DALE MALO 116 3 36,3
9 Hustad fengsel 1077 24 35,7
10 KPMG Molde 484 13 33,5
11 Aukra kommune - Sentraladministrasjon 207 5 32
12 Tøndergård skole og ressurssenter 793 18 31,3
13 Istad Kraft 365 10 30,9
14 NAV Molde 554 13 29,9
15 Astero AS 767 19 29,6
16 Aukra kommune - Bergtun 592 8 29,5
17 Aukra kommune- Gossen barne-og ungdomsskole 776 9 29,1
17 NAV Arbeidslivssenter Møre og Romsdal, avd Nordmøre og Romsdal 395 11 29,1
19 FG Eiendom 274 8 28,6
20 Allanengen skole 441 11 28,2
21 TINE Meieriet Elnesvågen, Personalforenigen 990 20 26,2
22 Kristiansund rådhus og servicetorget 1206 28 25,3
23 RIR Bedriftsidrettslag 158 6 24,7
24 Fylkesmannen i Møre og Romsdal 1045 28 24,6
25 SpareBank 1 Nordvest 875 26 24,5
26 BFH Sparebank 513 11 24,3
27 Aukra kommune - Institusjonstenester 279 9 24,1
28 Istad - Kredittsikring 24 1 24
29 Gjemnes kommune 2350 60 23,7
30 Molde kommune - Kleive og Skåla omsorgssenter 486 16 23
31 Aukra kommune - Barnebo barnehage 226 7 22,9
32 Helse Møre og Romsdal - Medisinsk Biokjemi Molde 493 19 22,5
33 NAV Arbeid og Ytelser Molde/Kristiansund 877 30 22,4
34 Istad AS 144 5 22,2
35 Molde kommune 745 29 21,8
36 Helse Møre og Romsdal - RRH rehabilitering revmatologi og hud Ålesund 431 16 21,7
37 Helse Møre og Romsdal 3410 102 21,6
38 Gjøco AS 316 10 21,2
39 Sylteosen Betong 229 7 20,9
40 AXTech/Ameka 481 18 20,7
41 Helse Møre og Romsdal - Labben - biokjemisk laboratorium Ålesund 408 12 20,5
41 Talgø Invest AS - Byggmakker Tredal 155 6 20,5
43 Asplan Viak AS 406 16 20,4
44 Aukra kommune - Bergetippen barnehage 269 9 20,3
44 Aukra kommune - Julsundet skole 98 4 20,3
46 Fræna kommune 3163 95 20,1
47 A/S Norske Shell - Nyhamna 2097 76 19,3
48 Nor Tekstil AS, avd. Molde 288 13 19,2
49 Halsa kommune 1029 27 19,1
50 Legeregnskap AS 330 13 18,9
51 Caverion 344 11 18,8
51 Surnadal kommune 1377 45 18,8
51 Aukra kommune - Heimetenester 271 9 18,8
51 Auto 8-8 Sildnes og Halaas As 419 15 18,8
55 Skretting AS 1105 35 18,2
56 Læringsverkstedet (Draget, Blåtoppen og Atlantis) 895 27 17,9
56 Pipelife Norge AS 367 13 17,9
56 Storhaugen Enhet 524 20 17,9
56 Aibel Kristiansund 299 13 17,9
60 Mobarn SA, Molde, Fræna og Averøy 2009 75 17,8
60 Bratseth AS 448 21 17,8
62 Vard Group AS 1733 73 17,7
63 Friluftsrådet Nordmøre og Romsdal 27 1 17
64 Molde kommune - Pers Org 174 8 16,9
65 Glamox AS, Bil 1295 51 16,7
65 Atlanten Idrettspark 553 22 16,7
67 Kystlab-PreBIO AS 159 8 16,6
68 Kristiansund vgs og Fagskolen i Kristiansund 1592 55 16,5
68 NEAS, Nordmøre Energiverk AS 702 30 16,5
70 Posten & Bring Molde 632 25 16,4
71 Fræna kommune - Latsabbæn 20 1 16
72 IKT ORKidé 284 8 15,9
72 Bedriftsidrettslaget Hydro Sunndal 984 31 15,9
74 Kristiansund Idrettsbarnehage 317 13 14,4
75 Økonomisenteret Kunderegnskap AS 669 30 14,1
76 A/S Norske Shell - Draugen 151 9 13,9
77 Sunndal kommune 528 24 13,7
78 Varde AS 133 7 13,6
79 TIBE 122 7 13,4
80 Nettbuss AS Molde 221 13 13,3
81 Talgø Invest AS - Hageland Surnadal 39 1 13
81 West Elektro 201 9 13
83 A/S Norske Shell - Råket 402 23 12,9
83 XL-BYGG DALE MALO MOLDE 143 9 12,9
85 Aukra kommune - Kultur, helse, invandr./integrering, NAV 124 7 11,6
86 Politiets fellestjenester 765 31 11,4
87 Talgø Invest AS - Møretre 158 10 11,2
88 SpareBank 1 SMN, Molde og Ytre 250 10 10,8
89 XL-BYGG DALE MALO EIDE 11 1 10
90 Serit IT Partner Møre AS 198 14 9,9
91 Talgø Invest AS - Byggmakker Surnadal 10 1 9
92 Amfi Drift AS 260 23 8,1
93 Aukra kommune - Plan/utv.-Utbygging-Teknikk, eiged.brann 114 6 8
93 Flyktningtjenesten i Molde 96 10 8
95 ProffCom AS, Kristiansund 168 16 7,1
96 Svorka 67 7 7
97 Grytnes Entreprenør as 83 11 6,2
98 Statkraft (Aura BIL) 98 10 5,4
99 Krone Regnskap AS 14 2 5
99 XL-BYGG DALE MALO ELNESVÅGEN 12 2 5
101 Istad Nett 32 3 3,7
102 Talgø Invest AS 2 1 2